 |
|
 |
 |
Kdo je Richard Scase?

- Vodilni ekspert za prihodnost poslovanja, ki svetuje ter predava vodstvom podjetij, kot so: GE, Motorola, Xerox, Microsoft, CitiGroup, PricewaterhouseCoopers, BT, Unisys, BP, Hewlett Packard, IBM, Royal Mail, BBC, itd.
- Redno predava skupaj z gurujem managementa Tomom Petersom (avtor In Search of Excellence) in najboljšim direktorjem vseh časov Jackom Welchom (bivši direktor General Electric).
- Avtor 23 knjig, zadnja je Global Remix, ki govori o tem, kako se bodo premešale karte na globalnem trgu v naslednjem desetletju in vplivih tega na poslovanje.
- Ima bogate poslovne izkušnje, saj je leta 1980 je ustanovil radijsko postajo, ki je postala ena od večjih v Veliki Britaniji, prišla na borzo, kasneje pa jo je kupila družba Capital Group. Leta 1999 je ustanovil svoje drugo podjetje, ki se ukvarja z on-line izobraževanjem in ga kasneje prodal.
- Kot predavatelja ga redno vabijo na največje svetovne poslovne prireditve, kot je npr. London Business Forum, Dresden Future Forum, Liberty Life v J. Afriki ali Australian Company Director's Conference. Letno predava več kot 100 dni.
- Član uredniškega odbora strokovnih in znanstvenih revij: Market Leader, International Journal of Human Resource Management; International Small Business Journal in Critical Eye Review.
- Je gostujoči profesor na fakultetah v Londonu, Pekingu, Aucklandu, Amsterdamu in Melbournu.
- Za svoje nastope po celem svetu je leta 2005 prejel prestižno nagrado evropski poslovni govorec leta.
Prijavite se na seminar že danes. |
 |
|
|
 |